LM43603QPWPRQ1
Productnummer DigiKey
296-42122-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-42122-1-ND - Cut Tape (CT)
296-42122-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM43603QPWPRQ1
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 3A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM43603QPWPRQ1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
28V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Apparaatpakket leverancier
16-HTSSOP
Spanning - ingang (max.)
36V