LM5007MM/NOPB
Productnummer DigiKey
296-LM5007MM/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LM5007MM/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM5007MM/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM5007MM/NOPB
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 2,5V 1 Uitgang 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM5007MM/NOPB Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
75V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - uitgang (max.)
73V
Status onderdeel
Actief
Stroom - uitgang
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-VSSOP
Spanning - ingang (min.)
9V