LM73606QRNPRQ1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LM73606QRNPRQ1 |
Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 6A 30-WFQFN blootliggende pad |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LM73606QRNPRQ1 Modellen |
Categorie | Spanning - uitgang (max.) 34,2V |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie - schakeling 350kHz ~ 2,2MHz |
Status onderdeel Actief | Synchrone gelijkrichter Ja |
Functie Verlagingsomzetter | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Uitvoerconfiguratie Positief | Soort Automotive |
Topologie | Kwalificatie AEC-Q100 |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage, wettable flank |
Aantal uitgangen 1 | Verpakking / doos |
Spanning - ingang (min.) 3,5V | Apparaatpakket leverancier 30-WQFN (6x4) |
Spanning - ingang (max.) 36V | Basisproductnummer |