LM73606QRNPRQ1
Productnummer DigiKey
296-49519-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-49519-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49519-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM73606QRNPRQ1
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 6A 30-WFQFN blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM73606QRNPRQ1 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (max.)
34,2V
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
350kHz ~ 2,2MHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Apparaatpakket leverancier
30-WQFN (6x4)
Spanning - ingang (max.)
36V