LMG3410R070RWHT
Productnummer DigiKey
296-50265-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-50265-1-ND - Cut Tape (CT)
296-50265-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMG3410R070RWHT
Beschrijving
PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 12A 32-VQFN (8x8)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMG3410R070RWHT Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
9,5V ~ 18V
Fabr.
Stroom - uitgang (max.)
12A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds Aan (Typ)
70mOhm
Status onderdeel
Actief
Type ingang
Niet-inverterend
Type schakelaar
Functies
Bootstrap-circuit, geregelde uitgang 5V
Aantal uitgangen
1
Storingsbeveiliging
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, UVLO
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
32-VQFN (8x8)
Interface
Logisch, PWM
Verpakking / doos
Spanning - belasting
480V (max.)