LMK6CE02500CDLFR
Productnummer DigiKey
296-LMK6CE02500CDLFRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LMK6CE02500CDLFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMK6CE02500CDLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMK6CE02500CDLFR
Beschrijving
SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz XO (standaard) LVCMOS Oscillator 2,5V ~ 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-VDFN
Categorie
Spanning - voeding
2,5V ~ 3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
62mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-VDFN
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VSON (2,5x2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Uitvoer
LVCMOS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
56mA