LMR16006XDDCR
Productnummer DigiKey
296-40293-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40293-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40293-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMR16006XDDCR
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,765V 1 Uitgang 600mA SOT-23-6 dun, TSOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMR16006XDDCR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - ingang (max.)
60V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Spanning - uitgang (max.)
55V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
700kHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-THIN
Spanning - ingang (min.)
4V