LMV321M7/NOPB | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LMV321M7/NOPB |
Beschrijving | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LMV321M7/NOPB Modellen |
Categorie | Spanning - ingang offset 1.7 mV |
Fabr. | Stroom - voeding 130µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - uitgang / kanaal 160 mA |
Status onderdeel Actief | Spanning - Span (Min) 2.7 V |
Type versterker | Spanning - Span (Max) 5.5 V |
Aantal circuits 1 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Type uitvoer Rail-to-rail | Type montage Opbouwmontage |
Slew rate 1V/µs | Verpakking / doos 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Versterking bandbreedte product 1 MHz | Apparaatpakket leverancier SC-70-5 |