LMV321M7/NOPB
Productnummer DigiKey
LMV321M7/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LMV321M7/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LMV321M7/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMV321M7/NOPB
Beschrijving
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail SC-70-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMV321M7/NOPB Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
1.7 mV
Fabr.
Stroom - voeding
130µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
160 mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type uitvoer
Rail-to-rail
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
1V/µs
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Versterking bandbreedte product
1 MHz