LMZ14201HTZX/NOPB
Productnummer DigiKey
LMZ14201HTZX/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LMZ14201HTZX/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LMZ14201HTZX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ14201HTZX/NOPB
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5-30V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5 ~ 30V 1A 6V - 42V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMZ14201HTZX/NOPB Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Efficiëntie
97%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
TO-PMOD-7, voedingsmodule
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spanning - ingang (min.)
6V
Apparaatpakket leverancier
TO-PMOD-7
Spanning - ingang (max.)
42V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1A