LMZ14203HTZX/NOPB
Productnummer DigiKey
296-43602-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-43602-1-ND - Cut Tape (CT)
296-43602-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ14203HTZX/NOPB
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5 ~ 30V 3A 6V - 42V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZ14203HTZX/NOPB Modellen
Functies
UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Efficiëntie
94%
Grootte / afmetingen
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spanning - ingang (min.)
6V
Spanning - ingang (max.)
42V
Stroom - uitgang (max.)
3A