LMZ31704RVQT
Productnummer DigiKey
296-37135-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-37135-1-ND - Cut Tape (CT)
296-37135-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ31704RVQT
Beschrijving
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,6 ~ 5,5V 4A 2,95V - 17V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMZ31704RVQT Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
OCP, OTP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Efficiëntie
95%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
42-BQFN-module
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
0,40" L x 0,40" B x 0,17" H (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm)
Spanning - ingang (min.)
2,95V
Apparaatpakket leverancier
42-B3QFN (10x10)
Spanning - ingang (max.)
17V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
4A