LMZ31707RVQR
Productnummer DigiKey
296-37921-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-37921-1-ND - Cut Tape (CT)
296-37921-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ31707RVQR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 39W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,6 ~ 5,5V 7A 2,95V - 17V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZ31707RVQR Modellen
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Efficiëntie
95%
Verpakking / doos
42-BQFN-module
Grootte / afmetingen
0,40" L x 0,40" B x 0,17" H (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm)
Spanning - ingang (min.)
2,95V
Apparaatpakket leverancier
42-B3QFN (10x10)
Spanning - ingang (max.)
17V
Stroom - uitgang (max.)
7A