LMZ35003EVM-001
Productnummer DigiKey
296-37106-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ35003EVM-001
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LMZ35003
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LMZ35003 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
2,5V, 3,3V, 5V, 12V of 15V
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang
2,5A
Serie
Spanning - ingang
7V ~ 50V