LMZ36002EVM
Productnummer DigiKey
296-43189-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ36002EVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LMZ36002
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LMZ36002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
2,5V, 3,3V, 5V, 6V of 7,5V
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang
2A
Serie
Spanning - ingang
4,5V ~ 60V