LMZM23600V5SILR
Productnummer DigiKey
296-LMZM23600V5SILRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LMZM23600V5SILRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMZM23600V5SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM23600V5SILR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 500mA 4V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMZM23600V5SILR Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
OCP, SCP, UVLO
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
10-LDFN blootliggende pad, module
Spanning - ingang (min.)
4V
Grootte / afmetingen
0,15" L x 0,12" B x 0,06" H (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
10-uSIP (3,8x3)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
500mA