LMZM23601SILT
Productnummer DigiKey
296-49460-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-49460-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49460-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM23601SILT
Beschrijving
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1,2 ~ 15V 1A 4V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZM23601SILT Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1A
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (min.)
4V
Grootte / afmetingen
0,15" L x 0,12" B x 0,06" H (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V