LMZM23601V3SILR
Productnummer DigiKey
296-51381-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-51381-1-ND - Cut Tape (CT)
296-51381-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM23601V3SILR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 1A 4V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZM23601V3SILR Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
81%
Spanning - ingang (min.)
4V
Grootte / afmetingen
0,15" L x 0,12" B x 0,06" H (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
10-uSIP (3,8x3)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1A