LMZM33606EVM
Productnummer DigiKey
296-50766-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM33606EVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LMZM33606
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LMZM33606 - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
6A
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
3,5V ~ 36V
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Actief
Inhoud
Printplaat/-platen
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Gebruikt IC / onderdeel
LMZM33606
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
1,2V, 1,8V, 2,5V, 3,3V of 5V