LP2950-33LPRE3
Productnummer DigiKey
296-LP2950-33LPRE3TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LP2950-33LPRE3CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2950-33LPRE3
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA TO-92-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP2950-33LPRE3 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
120 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Stroom - voeding (max.)
14 mA
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Through-hole
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Gevormde loodjes
Spanning - ingang (max.)
30V
Apparaatpakket leverancier
TO-92-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 100mA