LP2950CDTX-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LP2950CDTX-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP2950CDTX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP2950CDTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2950CDTX-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA TO-252-3
EDA/CAD-modellen
LP2950CDTX-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
120 µA
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
14 mA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
30V
Apparaatpakket leverancier
TO-252-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 100mA