LP2992IM5-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LP2992IM5-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP2992IM5-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP2992IM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2992IM5-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LP2992IM5-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
95 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
4 mA
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,85V @ 250mA