LP3852EMP-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LP3852EMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP3852EMP-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP3852EMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP3852EMP-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A SOT-223-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP3852EMP-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
3 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB ~ 57dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
7V
Verpakking / doos
TO-261-5, TO-261AB
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-5
Spanningsuitval (max.)
0,44V @ 1,5A