LP38693MP-2.5/NOPB
Productnummer DigiKey
LP38693MP-2.5/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP38693MP-2.5/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP38693MP-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP38693MP-2.5/NOPB
Beschrijving
IC REG LIN 2.5V 500MA SOT-223-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-5
EDA/CAD-modellen
LP38693MP-2.5/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
55 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
100 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120 Hz)
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
10V
Verpakking / doos
TO-261-5, TO-261AB
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-5
Spanningsuitval (max.)
0,73V @ 500mA