LP3882ES-1.2/NOPB
Productnummer DigiKey
LP3882ES-1.2/NOPB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP3882ES-1.2/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO263
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A TO-263 (DDPAK-5)
EDA/CAD-modellen
LP3882ES-1.2/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
30 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
8 mA
Verpakking
Buis
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (DDPAK-5)
Spanningsuitval (max.)
0,32V @ 1,5A