LP5900TL-1.8/NOPB
Productnummer DigiKey
LP5900TL-1.8/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP5900TL-1.8/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP5900TL-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5900TL-1.8/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-DSBGA (1x1)
EDA/CAD-modellen
LP5900TL-1.8/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
230 µA
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-WFBGA, DSBGA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
4-DSBGA (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 150mA