LP5907MFX-3.1/NOPB
Productnummer DigiKey
296-40358-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40358-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40358-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5907MFX-3.1/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.1V 250MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LP5907MFX-3.1/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
25 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
425 µA
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,1V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 250mA