LP5907UVE-1.8/NOPB
Productnummer DigiKey
296-35099-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-35099-1-ND - Cut Tape (CT)
296-35099-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5907UVE-1.8/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA 4-DSBGA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP5907UVE-1.8/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
25 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
425 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-XFBGA, DSBGA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
4-DSBGA
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 250mA