LP5907UVE-1.8/NOPB | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LP5907UVE-1.8/NOPB |
Beschrijving | IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-DSBGA |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA 4-DSBGA |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LP5907UVE-1.8/NOPB Modellen |
Categorie | Stroom - rust (Iq) 25 µA |
Fabr. | Stroom - voeding (max.) 425 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Te hoge temperatuur, kortsluiting |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos 4-XFBGA, DSBGA |
Spanning - uitgang (min./vast) 1,8V | Apparaatpakket leverancier 4-DSBGA |
Spanningsuitval (max.) 0,2V @ 250mA | Basisproductnummer |