LP5912Q1.5DRVRQ1
Productnummer DigiKey
296-44199-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-44199-1-ND - Cut Tape (CT)
296-44199-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5912Q1.5DRVRQ1
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-WSON (2x2)
EDA/CAD-modellen
LP5912Q1.5DRVRQ1 Modellen
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
1,5V