LPV321M5/NOPB
Productnummer DigiKey
LPV321M5/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LPV321M5/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LPV321M5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LPV321M5/NOPB
Beschrijving
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LPV321M5/NOPB Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
1.5 mV
Fabr.
Stroom - voeding
9µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Max)
5 V
Type versterker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Rail-to-rail
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Slew rate
0,1V/µs
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Versterking bandbreedte product
152 kHz