MSP430G2231IRSA16R
Productnummer DigiKey
296-25834-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-25834-1-ND - Cut Tape (CT)
296-25834-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSP430G2231IRSA16R
Beschrijving
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MSP430 CPU16 MSP430G2xx Microcontrollers IC 16-bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSP430G2231IRSA16R Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
MSP430 CPU16
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz