MUX36S08IPWR
Productnummer DigiKey
296-43931-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-43931-1-ND - Cut Tape (CT)
296-43931-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MUX36S08IPWR
Beschrijving
IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Circuit IC-schakelaar 8:1 170Ohm 16-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MUX36S08IPWR Modellen
Categorie
Schakeltijd (Ton, Toff) (max.)
136ns, 75ns
Fabrikant
Texas Instruments
Ladinginjectie
0,3pC
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit kanaal (CS(off), CD(off))
2,4pF, 7,5pF
Status onderdeel
Actief
Stroom - lekkage (IS(off)) (max.)
40pA
Circuit multiplexer/demultiplexer
8:1
Crosstalk
-96dB @ 1MHz
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Weerstand status Aan (max.)
170Ohm
Type montage
Opbouwmontage
Kanaal-naar-kanaal koppeling (ΔRon)
2,4Ohm
Verpakking / doos
16-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Spanning - voeding, enkel (V+)
10V ~ 36V
Apparaatpakket leverancier
16-TSSOP
Spanning - voeding, dubbel (V±)
±5V ~ 18V