MUX36S16IRSNR
Productnummer DigiKey
296-49114-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-49114-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49114-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MUX36S16IRSNR
Beschrijving
IC MUX 16:1 170OHM 32QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Circuit IC-schakelaar 16:1 170Ohm 32-QFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MUX36S16IRSNR Modellen
Categorie
Spanning - voeding, dubbel (V±)
±5V ~ 18V
Fabrikant
Texas Instruments
Schakeltijd (Ton, Toff) (max.)
136ns, 78ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit kanaal (CS(off), CD(off))
2,1pF, 11,1pF
Status onderdeel
Actief
Stroom - lekkage (IS(off)) (max.)
40pA
Circuit multiplexer/demultiplexer
16:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand status Aan (max.)
170Ohm
Verpakking / doos
32-WFQFN blootliggende pad
Kanaal-naar-kanaal koppeling (ΔRon)
6Ohm
Apparaatpakket leverancier
32-QFN (4x4)
Spanning - voeding, enkel (V+)
10V ~ 36V