OPA170AIDR
Productnummer DigiKey
296-46320-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-46320-1-ND - Cut Tape (CT)
296-46320-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
OPA170AIDR
Beschrijving
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard (voor algemeen gebruik) Versterkers 1 Circuit Rail-to-rail 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
OPA170AIDR Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
250 µV
Fabr.
Stroom - voeding
110µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
17 mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
36 V
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Rail-to-rail
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
0,4V/µs
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Versterking bandbreedte product
1.2 MHz