SN74ACT14DR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SN74ACT14DR |
Beschrijving | IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Omvormer IC 6 Kanaal Schmitt-trigger 14-SOIC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SN74ACT14DR Modellen |
Categorie | Stroom - rust (max.) 2 µA |
Fabr. | Stroom - uitgang hoog, laag 24mA, 24mA |
Serie | Logisch niveau - laag 0,5V ~ 1,4V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Logisch niveau - hoog 1,2V ~ 2,1V |
Status onderdeel Actief | Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL 11,5ns @ 5V, 50pF |
Type logica | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Aantal circuits 6 | Type montage Opbouwmontage |
Aantal ingangen 1 | Apparaatpakket leverancier 14-SOIC |
Functies Schmitt-trigger | Verpakking / doos 14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) |
Spanning - voeding 4,5V ~ 5,5V | Basisproductnummer |