SN74LVC1G32DPWR
Productnummer DigiKey
296-SN74LVC1G32DPWRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-SN74LVC1G32DPWRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-SN74LVC1G32DPWRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC1G32DPWR
Beschrijving
IC GATE OR 1CH 2-INP 4X2SON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
OR-poort IC 1 Kanaal 4-X2SON (0,8x0,8)
EDA/CAD-modellen
SN74LVC1G32DPWR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
1,7V ~ 2V
Digi-Reel®
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4ns @ 5V, 50pF
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type logica
Type montage
Opbouwmontage
Aantal circuits
1
Apparaatpakket leverancier
4-X2SON (0,8x0,8)
Aantal ingangen
2
Verpakking / doos
4-XFDFN blootliggende pad
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V