SN74LVC1G32MDCKREP
Productnummer DigiKey
296-22350-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-22350-1-ND - Cut Tape (CT)
296-22350-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC1G32MDCKREP
Beschrijving
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
OR-poort IC 1 Kanaal SC-70-5
EDA/CAD-modellen
SN74LVC1G32MDCKREP Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
1,7V ~ 2V
Digi-Reel®
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4,5ns @ 5V, 50pF
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type logica
Type montage
Opbouwmontage
Aantal circuits
1
Apparaatpakket leverancier
SC-70-5
Aantal ingangen
2
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V