SN74LVC240APWR
Productnummer DigiKey
296-8498-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-8498-1-ND - Cut Tape (CT)
296-8498-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC240APWR
Beschrijving
IC BUFF 1.65V/3.6V 20-TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buffer, inverterend 2 Element 4 Bit per Element 3-status Output 20-TSSOP
EDA/CAD-modellen
SN74LVC240APWR Modellen
Categorie
Type uitvoer
3-status
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang hoog, laag
24mA, 24mA
Serie
Spanning - voeding
1,65V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Opbouwmontage
Type logica
Buffer, inverterend
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)