SN74LVC2G14YZPR
Productnummer DigiKey
296-18803-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-18803-1-ND - Cut Tape (CT)
296-18803-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC2G14YZPR
Beschrijving
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 2 Kanaal Schmitt-trigger 6-DSBGA
EDA/CAD-modellen
SN74LVC2G14YZPR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - rust (max.)
10 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,3V ~ 1,4V
Logisch niveau - hoog
1,4V ~ 3,7V
4,7ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal circuits
2
Aantal ingangen
2
Apparaatpakket leverancier
6-DSBGA
Functies
Schmitt-trigger
Verpakking / doos
6-XFBGA, DSBGA
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V