SN74LVC2G32DCUR
Productnummer DigiKey
296-13268-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-13268-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13268-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC2G32DCUR
Beschrijving
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
OR-poort IC 2 Kanaal 8-VSSOP
EDA/CAD-modellen
SN74LVC2G32DCUR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
1,7V ~ 2V
3,2ns @ 5V, 50pF
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal circuits
2
Apparaatpakket leverancier
8-VSSOP
Aantal ingangen
2
Verpakking / doos
8-VFSOP (0,091", 2,30mm breedte)
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V