SN74LVC3G14DCTR
Productnummer DigiKey
296-13284-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-13284-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13284-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC3G14DCTR
Beschrijving
IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP SM8
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 3 Kanaal Schmitt-trigger SM8
EDA/CAD-modellen
SN74LVC3G14DCTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - rust (max.)
10 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,7V ~ 2,5V
Logisch niveau - hoog
1,4V ~ 3,7V
4,3ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal circuits
3
Aantal ingangen
3
Apparaatpakket leverancier
SM8
Functies
Schmitt-trigger
Verpakking / doos
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm breedte)
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V