TL2575HV-12IKV
Productnummer DigiKey
296-TL2575HV-12IKV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL2575HV-12IKV
Beschrijving
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 12V 1 Uitgang 1A TO-220-5 gevormde kabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL2575HV-12IKV Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
60V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Buis
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
52kHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Through-hole
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Spanning - ingang (min.)
4,75V