TL4050C10IDBZT
Productnummer DigiKey
296-TL4050C10IDBZTTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TL4050C10IDBZTCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TL4050C10IDBZTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL4050C10IDBZT
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
TL4050C10IDBZT Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - kathode
103 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - uitgang (min./vast)
10V
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,5%