TL4050C10QDBZR
Productnummer DigiKey
296-22813-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL4050C10QDBZR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
TL4050C10QDBZR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
Stroom - kathode
110 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - uitgang (min./vast)
10V
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,5%