TL5001CD
Productnummer DigiKey
296-26723-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL5001CD
Beschrijving
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL5001CD Modellen
Categorie
Frequentie - schakeling
20kHz ~ 500kHz
Fabrikant
Texas Instruments
Arbeidscyclus (max.)
100%
Verpakking
Buis
Synchrone gelijkrichter
Nee
Status onderdeel
Actief
Kloksynchronisatie
Nee
Type uitvoer
Transistordriver
Besturingskenmerken
Dodetijdregeling, frequentieregeling
Functie
Verhogingsomzetter, verlagingsomzetter, verhogingsomzetter/verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Type montage
Opbouwmontage
Topologie
Buck, Boost, flyback
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Uitgangsfases
1
Basisproductnummer
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3,6V ~ 40V