TLV1117-33CDCYR
Productnummer DigiKey
296-21112-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-21112-1-ND - Cut Tape (CT)
296-21112-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TLV1117-33CDCYR
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223-4
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TLV1117-33CDCYR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-4
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 800mA