TLV61220DBVR
Productnummer DigiKey
296-30547-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-30547-1-ND - Cut Tape (CT)
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TLV61220DBVR
Beschrijving
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Boost Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1,8V 1 Uitgang 220mA (schakel) SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TLV61220DBVR Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - uitgang (max.)
5,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - uitgang
Functie
Verhogingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Spanning - ingang (min.)
0,7V