TMCS1100A2QDR
Productnummer DigiKey
296-TMCS1100A2QDRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TMCS1100A2QDRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TMCS1100A2QDRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TMCS1100A2QDR
Beschrijving
PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TMCS1100A2QDR Modellen
Categorie
Lineariteit
±0,05%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±0,4%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
6mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Sensortype
Polarisatie
Bidirectioneel
Aantal kanalen
1
Type montage
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gevoeligheid
100mV/A
Basisproductnummer
Frequentie
80kHz