TMS320F2802PZA-60
Productnummer DigiKey
296-21719-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TMS320F2802PZA-60
Beschrijving
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontrollers IC 32-bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TMS320F2802PZA-60 Modellen
Categorie
Soort programmageheugen
FLASH
Fabr.
RAM-grootte
6K x 16
Serie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,71V ~ 1,89V
Verpakking
Tray
Dataconvertors
A/D 16x12b
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Intern
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
C28x
Soort
Automotive
Kerngrootte
32-bit
Kwalificatie
AEC-Q100
Snelheid
60MHz